Stojanové rozvaděče ART

Stručná charakteristika

Elegantní typ datového rozvaděče svařované konstrukce, vysokých užitných hodnot.
Standardně se jedná o 19" rozvaděč, od šíře 700mm lze na základě požadavku dodat i 21".
Běžně je rozvaděč dodáván s 1ks čelních dveří, 2 ks bočních krytů a jednou celoplechovou zadní stěnou a dvěma páry vertikálních lišt. Pro montáž více rozvaděčů vedle sebe je možno dodat výše uvedený rozvaděč bez bočních krytů nebo pro instalaci ve vyhrazených prostorách pouze jako rám, tj. i bez dveří a zadní stěny.
Standardně je rozvaděč osazen podstavou o výšce 100 mm (na základě požadavku je možno rozvaděč osadit otočnými kolečky s velkou nosností 80kg/1 kolečko).
Základní rám rozvaděče je svařen z vícenásobně tvarovaných plechových profilů z materiálu tl. 2mm, což zajišťuje dostatečnou tuhost.
Uchycení čtyř vertikálních lišt je řešeno tak, že po uvolnění tří šroubů jsou lišty plynule nastavitelné celém v rozsahu hloubky rozvaděče, což zabezpečuje možnost instalace všech běžných komponent datových sítí , přičemž je vždy zabezpečena i dostatečná vzdálenost mezi dveřmi a čelní plochou nainstalovaných zařízení (instalace kabelových rozvodů).
čelní dveře standardně prosklené, popř. mohou být celoplechové, jsou osazeny klikovým zámkem EMKA s vícebodovým uchycením. Velmi jednoduše lze změnit otevírání dveří z levé strany na pravou a naopak.
Zadní celoplechová stěna může být nahrazena druhými dveřmi.
V horní části má rozvaděč větrací otvory, které v dostatečné míře zabezpečují odvod tepla vyzařovaného aktivními prvky uvnitř rozvaděče.
V případě potřeby může být rozvaděč doplněn ventilátorovou jednotkou.
Jednotlivé části rozvaděče jsou chráněny ochranným pospojováním.
Kabelové prostupy do rozvaděče jsou dostatečně dimenzované i pro velmi rozsáhlé kabelové rozvody a jsou řešeny demontováním libovolné stěny podstavy rozvaděče.


Standardní barevné provedení:
  • svařovaný rám - RAL 5018 (zelenomodrá)
  • ostatní díly - RAL 7035 (holubí šeď)

Jiné barevné provedení na základě požadavku zákazníka.
Schematicky nákres
ART - Schematický nákres
Celkový pohled na rozvaděč ART

Pohled zepředu
Pohled zezadu na rozvaděč se dvěmi dveřmi
Pohled na rozvaděč ART bez jedné boční stěny

Detaily

Detail uchycení lišty
Pohled zezadu na rozvaděč s dvojicí dveří


Fotogalerie
Home | ContactCopyright AUTHENTIC Pardubice, s.r.o All rights reserved