ArCes

Stručná charakteristika

Běžně je rozvaděč dodáván s 1ks čelních dveří, 2 ks bočních krytů a jednou celoplechovou zadní stěnou .Zadní stěnu lze nahradit druhými dveřmi. Pro montáž více rozvaděčů vedle sebe je možno dodat výše uvedený rozvaděč bez bočních krytů nebo pro instalaci ve vyhrazených prostorách pouze jako rám, tj. i bez dveří a zadní stěny. Standardně je rozvaděč vybaven výškově stavitelnými nožičkami pro vyrovnání nerovností podlahy (na základě požadavku je možno osadit otočnými kolečky nebo může být osazen podstavou o výšce 100,120 nebo 200 mm. Základní rám rozvaděče je svařen z vícenásobně tvarovaných plechových profilů z materiálu tl. 1,5mm.
Uchycení čtyř vertikálních lišt je řešeno tak, že po uvolnění tří šroubů jsou lišty plynule nastavitelné celém v rozsahu hloubky rozvaděče, což zabezpečuje možnost instalace všech běžných komponent datových sítí, přičemž je vždy zabezpečena i dostatečná vzdálenost mezi dveřmi a čelní plochou nainstalovaných zařízení (instalace kabelových rozvodů).

Čelní dveře standardně prosklené, popř. mohou být celoplechové, jsou osazeny klikovým zámkem EMKA s jednobodovým uchycením. Velmi jednoduše lze změnit otevírání dveří z levé strany na pravou a naopak. Zadní celoplechová stěna může být nahrazena druhými dveřmi.

V horní části má rozvaděč větrací otvory, které v dostatečné míře zabezpečují odvod tepla vyzařovaného aktivními prvky uvnitř rozvaděče. V případě potřeby může být rozvaděč doplněn ventilátorovou jednotkou. Jednotlivé části rozvaděče jsou chráněny ochranným pospojováním.


Standardní barevné provedení:
  • Svařovaný rám - RAL 7032
  • Ostatní díly - RAL 7032

Jiné barevné provedení na základě požadavku zákazníka
Celkový pohled na rozvaděč ARCES

Pohled zepředu
Pohled zezadu na rozvaděč se dvěmi dveřmi
Rozvaděč ARCES bez boční stěny a s dveřmi vpředu i vzadu (pohled z boku)

Detaily

Detail uchycení lišty
Detail uchycení termostatu

Fotogalerie
Home | ContactCopyright AUTHENTIC Pardubice, s.r.o All rights reserved