Rozvaděče SOHO


10" rozvaděče SOHO

Tyto rozvaděče jsou díky svým minimálním rozměrům vhodné pro použití v malých kancelářích a případně pro rozvody v domácnostech. Umožňují instalaci 10" patch panelů, 10" optických rozvaděčů, poliček a SOHO aktivních prvků.

Celkový pohled na 10" rozvaděč SOHO


19" SOHO rozvaděče A – instalace na zeď
19" SOHO rozvaděče řady A (nástěnné) jsou alternativou k tradičním nástěnným 19" rozvaděčům.
V porovnání s nimi nabízejí hlavně úsporu místa a nižší náklady, které ocení jak developeři, tak koncoví uživatelé.
Nízkoprofilové provedení předurčuje tyto rozvaděče k instalaci všude tam, kde je požadováno co nejefektivnější využití často velmi stísněného prostoru (tj malé kanceláře a domácnosti).
Přes nízký profil nabízí 19" SOHO rozvaděč řady A instalační pozice o celkové velikosti 6U. Lze do něho pohodlně usadit patch panely, vyvazovací panely a další 19" zařízení (max. hloubka 350mm).
Vyvazovací panely a další prvky pro organizaci kabeláže zajišťují i v limitovaném vnitřním prostoru rozvaděče přehledné a strukturované vedení kabeláží všech typů (měď, optika). Dveře jsou opatřeny zámkem a perforovanými otvory pro zajištění ventilace rozvaděče.

Rozvaděče SOHO řady "A" mají ve dnu, obou bocích, horní stěně a v zádech předperforovány otvory pro vstup kabeláže. V zadní stěně je rovněž předperforován otvor pro instalaci elektrického napájení. V horní části jsou nainstalovány 19" lišty (vertikálně 4U, horizontálně 2U). V zadní stěně jsou otvory pro instalaci na stěnu a rovněž úchyty pro upevnění a vyvázaní kabeláže.

Vnější rozměry SOHO rozvaděče řady A
Šířka 530 mm výška 550 mm hloubka 205 mm u varianty menší 150 mm

Povrchová úprava:
Standardně práškovou barvou RAL 7035 (holubí šeď), popř. bílá a nebo dle požadavku zákazníka.

Fotogalerie:
Celkový pohled na rozvaděč
Pohled do rozvaděče
Pohled na plášť rozvaděče SOHO "A"
Pohled na plášť rozvaděče SOHO "A"
Čelní pohled na zadní stěnu rozvaděče SOHO "A"


19" SOHO rozvaděče B – instalace do zdi
Tyto rozvaděče jsou alternativou k tradičním nástěnným rozvaděčům všude tam,kde se požaduje estetické provedení a zároveň úspora místa. Tj. vždy, když, se instalace provádí v místech, kde co nejefektivnější využití často velmi stísněného prostoru hraje nejdůležitější roli a zároveň je požadována co nejnižší cenová relace.To je výhodné zejména pro developery, ale i pro koncové uživatele.
Díky zabudování do stěny nezabírají žádný obytný prostor.
Ve srovnání s klasickými nástěnnými rozvaděči daleko lépe zapadnou do bytových interiérů. (díky zabudování do stěny)

I přes svůj nízký instalační profil poskytují tyto rozvaděče dostatek místa pro patch panely, optické rozvaděče i aktivní prvky ve standardní rozteči 19").

Vlastní box je vyroben z pozinkovaného plechu. Ve všech bočních stěnách jsou předperforovány otvory pro pohodlný vstup kabeláže ve stěně. Ve dnu je předperforován otvor pro napájení el. energií. Pro přehledné uchycení přívodních kabelů a organizaci kabeláže v rozvaděči jsou v zadní stěně rozvaděče připraveny úchyty.

Rozvaděč je osazen lehce montovatelným víkem s dveřmi,které jsou pro zajištění ventilace opatřeny 4 řadami větracích otvorů.
Tyto rozvaděče jsou osazeny úchyty pro montáž do sádrokartonu.


Dveře jsou opatřeny zámkem a jsou jednoduše montovatelné jako pravé nebo levé. V základním provedení je vlastní rozvaděč vyroben z pozinkovaného plechu stejně jako vertikální lišty 4U a horizontální lišty 2U.

Víko s dveřmi je povrchově upraveno práškovou barvou RAL 7035, popř.bílou či jinou dle přání odběratele.Plášť rozvaděče se jednoduše zabuduje do stěny ať klasické či sádrokartonové. Po instalaci se k němu jednoduše přišroubuje rámeček s dveřmi. Dveře jsou opatřeny větracími otvory a jednoduše je lze osadit jako pravé či levé. Plášť z pozinkovaného plechu zajišťuje dlouhou životnost i po zabudování do stěny.

Instalační rozměry:
Šířka pláště 530 mm
Výška pláště 550 mm
Hloubka 125 mm
Rozměry dveřního rámečku 585 x 605 mmFotogalerie:
Detailní pohled na dno rozvaděče
SOHO - detail lišty
SOHO - detail úchytu
SOHO - pohled na bok rozvaděče


Ke stažení
Home | ContactCopyright AUTHENTIC Pardubice, s.r.o All rights reserved